PROFILE ALUMINIOWE KONSTRUKCYJNE

 

    Profile aluminiowe 45x45L oraz profil 40x40 sa najczęściej wybieranymi profilami do budowy elementów maszyn takich jak osłony, ramy, podpory i inne. Są one również wykorzystyane do budowy stanowisk roboczych, zjazdów na komponenty, regałów buforowych. Innymi zastosowaniami dla tych elementów jest wykorzystanie ich do budowy lekkich przenosników taśmowych.

 

    W swojej ofercie posiadamy cały asortyment profili aluminiowy o standarowych przekrojach. Większość z nich jest magazynowana dzięki czemu minimalizujemy czas dostawy do Państwa firmy.

    Profile sprzedajemy w odcinkach po 6 mb, 3mb, oraz 2mb. W zależności od potrzeb mamy mozliwość docięcia profili na dowloną długość.

 

    Zapytania ofertowe prosimy kierować za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie.

Zapytanie ofertowe
Profil aluminiowy konstrukcyjny 45x45
Profil aluminiowy konstrukcyjny 40x40
 

AKCESORIA DO PROFILI ALUMINIOWYCH

 

W swojej ofercie posiadamy wszyskie akcesoria kompatybilne z systemem profili aluminiowych typu Bosch oraz ITEM

WYPOSAŻENIE PRODUKCJI

 

    W naszej ofercie mogą również Państwo znaleźć systemy stanowisk produkcyjnych, regały buforowe, przenośniki taśmowe do transportu wewnątrz zakłdowego, tablice informacyjne. oraz inne elementy wyposażenia produkcji. Przykłądowe realizacje można znaleźć na fotografiach poniżej. W przypadku zainteresowania naszą usługą prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego lub bezpośrednia wysyłając zapytanie ofertowe na maila biuro@gm-design.com.pl

 

TABLICA WSKAŹNIKÓW
STOLIK ODKŁADCZY
STÓŁ ROBOCZY
REGAŁ NA KOMPONENTY

tel:     +48 506 585 897     

mail:  biuro@gm-design.com.pl